אודות קרת

הפסיכולוגים של קליניקת קרת התפתחו מהתמחות בטיפול פסיכולוגי דינמי בהפרעות קשב וריכוז.

במהלך העבודה עם אוכלוסיה זו התגלה צורך והכרח להוסיף להתייחסות הקלינית דינמית המוכרת לנו כלים טיפוליים מתחומים אחרים, לצורך מתן מענה על הקשת הרחבה והמורכבת של הקשיים והבעיות איתם מתמודד מטופל ה-ADHD.

בעקבות תהליך זה, נצברו אצל מטפלי קרת היכרות וניסיון עם תחומים מגוונים, בהם קרת משתמשת להמשך עזרה לאנשים הסובלים מ-ADHD .

בנוסף, הניסיון שנצבר משמש לעבודה משולבת בתחומים שונים בפסיכותרפיה ובפסיכולוגיה.

לצד הניסיון הדינמי שצברה קליניקה קרת, נוספה מיומנות בעבודה בקידום כישורי הלמידה והחשיבה ושילוב תחומים שונים בבניית מסלול טיפולי/מסגרת טיפולית אינדיווידואלית – הטיפול המשולב.


מסלול הטיפול

• בשלב הראשון המטופל מוזמן לפגישה עם פסיכולוג בכיר איש הצוות שלנו, בו יתבררו צרכיו ויומלץ על המענה הטיפולי הטוב ביותר בהתחשב גם בהעדפותיו. המטפל היועץ יהווה עבורו כתובת מרכזת לכל אורך האבחון והטיפול שהוא יעבור בקליניקה.

• על פי הגישה של קרת, ניתן לבנות מסלול אישי עבור כל אדם, כאשר בכל שלב של הטיפול ניתן לעבוד על רובד טיפולי אחד או על כמה רבדים במקביל.

• כל פרק זמן שנקבע מראש תתקיים פגישה משותפת עם מרכז הטיפול, בה תיבדק ההתקדמות הטיפולית, ובמידת הצורך תיערך חשיבה מחודשת על כיוון התהליך הטיפולי. במפגשים אלה יושם דגש על שקיפות בתהליך הטיפולי, שיתוף הלקוח במחשבה על סוג הטיפול המתאים לצרכיו, ושיתופו בהגדרת המטרות והרציונל הטיפולי.

• בתום הטיפול יערכו מס' פגישות מעקב לבחינת יציבות והמשכיות ההישגים הטיפוליים

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה ראשונה: 054-4288535 או במייל: psy@keretclinic.org